Vítáme vás na stránkách společnosti SDFS.

Společnost vznikla v roce 2007 se záměrem být průvodcem a pomocníkem malých a středních podniků  džunglí světa financí a finančního řízení.

SDFS s.r.o. je poradenskou a konzultační společností,
specializovanou na oblast  finančních služeb a finančního řízení,

a to především pro společnosti hledající outsourcing služeb finančního oddělení

nebo nedisponující vlastními finančními odborníky.

Nabízíme celé spektrum služeb od vedení účetnictví (včetně možnosti outsourcingu informačního a ekonomického softwaru), přes manažerské výstupy až po návrh a zajištění veškerých forem financování a podpory Vašeho podnikání – provozní a investiční potřeby, mimořádné  obchodní projekty, developerské projekty, pojištění pohledávek včetně zahraničních atd.

Naší nejsilnější valutou je sehraný tým zkušených odborníků – účetních, auditorů, právníků, znalců, daňových a bankovních poradců, finančních analytiků, konzultantů, který nám umožňuje poskytovat klientům komplexní řešení jejich potřeb.

Díky širokému spektru  služeb dokážeme při strukturování jednoduchých i složitých řešení předem posoudit veškeré právní, daňové, účetní a jiné finanční aspekty.

Při spolupráci s našimi klienty respektujeme specifika jejich oboru podnikání. Klientům jsme schopni díky dlouholetým zkušenostem našich specialistů nabídnout znalosti nejen ekonomické problematiky všech odvětví České republiky, ale i orientaci v mezinárodním prostředí.

 

Mise
Naším posláním je přinášet našim klientům benefity v podobě optimalizace nákladů, spolehlivosti a flexibility  v oblasti řízení firemních financí. Proto se chováme tak, aby naši konzultanti byli spokojení a motivovaní k dosahování společného cíle a pracovali v týmu ve prospěch našich klientů. Naše kroky jsou vždy zásadně obchodně i právně korektní a zohledňující specifické požadavky oborů v nichž naši klienti podnikají.

Vize
Jsme nejlepší poskytovatelé komplexních finančních služeb a řešení nejenom v České republice, ale i v dalších zemích EU.